ПРО НАС


          Питання чистоти у домі чи приміщенні загалом завжди було, є і залишається актуальним. Для будь-якої господині власного дому чистота – це її обличчя, для офісних приміщень – «візитна картка». Чисте приміщення – це передусім комфорт, продуктивність у роботі, відчуття чистоти як норми та неймовірний настрій. Бажання знаходитись в ідеально прибраному приміщенні є у кожного, проте не завжди вистачає часу прикласти власних зусиль та витратити дорогоцінний час для наведення порядку. Відтак на якісно новий рівень виходять клінінгові компанії, що пропонують роботу кваліфікованих спеціалістів.

         Однією з таких є компанія «Клін Тон Клінінг». Чим ми відрізняємось від маси інших клінінгових компаній? По-перше, використовуються професійні миючі засоби для прибирання, які насамперед не несуть шкоду для здоров’я, повітря у приміщенні залишатиметься свіжим та легким. По-друге, клієнтоорієнтованість - ми уважно прислуховуємось до Ваших зауваг та побажань. По-третє, створення чистоти – це не лише повсякденна робота, але й пристрасть та запал до прибирання, що допомагає створити граничну чистоту. Ми пропонуємо свої послуги у м. Львів та поза його межами.

        Пріоритетність клінерів полягає у тому, що вони є представниками компанії, з якою Ви укладаєте домовленість. Відтак Вам не потрібно наймати власний штат прибиральниць, що тягне за собою також багато клопоту. Свою роботу клінери можуть здійснювати під час Вашого робочого дня, до і після. Натомість ми пропонуємо індивідуальних графік згідно з Вашими можливостями, оперативність у виконанні комплексного прибирання, оптимальну ціну та, врешті-решт, дружню атмосферу у співпрацюванні. Ми працюємо за сучасними стандартами: наявність професійного обладнання, розмаїтість миючих засобів, досвід і знання клінерів та хороший настрій загалом.

Прибирання Львів