НОВИНИ


17.01.2017

За відносно короткий час компанія Клін Тон Клінінг встигла себе зарекомендувати у сфері надання якісних послуг з прибирання. Завдяки індивідуальному підходу, лояльним цінам та сумлінній роботі більшість замовників стають постійними клієнтами. Різноманітність послуг дозволяє задовільнити потреби як і великих компаній, так і приватних замовлень.

04.04.2016

Незабаром починаються Великодні свята, до яких готуються заздалегідь. Крім оновлення душі, кожна справжня господиня свого дому обов'язково подбає і про оновлення власного житла. Недаремно колись хату навіть білили, щоб позбавитись від найменшої пилинки. Відтак Клін Тон Клінінг радо відгукнеться допомогти Вам у прибиранні квартири чи будинку. Зробімо Вашу домівку зразково чистою, світлою та затишною разом.

02.02.2016

Незабаром найчарівніше для усіх закоханих свято - день св.Валентина. В цей день усі прагнуть зробити приємне своїм половинкам і, звичайно ж, готують сюрпризи і подарунки. І з цієї нагоди компанія "Клін Тон Клінінг" (Львів) надає 10% знижки на послуги прибирання, щоб Ви зайвий раз змогли потішити себе і своїх любих чистотою та затишком дому.

27.01.2016

На сьогоднішній день у м.Львові функціонує безліч клінінгових компаній, які пропонують широкий спектр послуг з прибирання. Такими видами послуг користується чимало бізнесменів та фізичних осіб. Хтось залишається задоволеним, деякі львів'яни - розчаровані. Відтак "Клін Тон Клінінг" намагається максимально задовільнити потреби кожного клієнта. Так, як і кожен бізнесмен, ми розуміємо, що клінінгові послуги - це надійний спосіб надати Вашому бізнесу, його іміджу нове значення. Адже у доглянутих та прибраних кабінетах, залах тощо працюється набагато приємніше та ефективніше. Однозначно чистоту цінуватимуть і клієнти, і партнери по бізнесу. Там, де бруд - гроші не водяться. Оцінюючи ступінь чистоти приміщення, Ви маєте можливість скористатися нашими послугами, а саме генеральне прибирання, періодичне прибирання чи прибирання після ремонту.